Hikvision DS-D5B75RB/C
Hikvision DS-D5B75RB/C
Hikvision DS-D5B75RB/C
General
Manufacturer Hikvision
Model Hikvision DS-D5B75RB/C
Manufacturer Part No DS-D5B75RB-C
Compatible Country Middle East, Africa, Iran, Dubai
Country of Origin China
Price AED 6,807
Hikvision DS-D5B75RB/C 75" 4K Interactive Touch Display
Key features
Hikvision DS-D5B75RB/C  75" 4K Interactive Touch Display, Ultra HD Display, 6ms Response, 20px Ultra Fine Writing, Built-in Interactive Whiteboard System, 2x 16W Speaker, Free VESA Mount
  • AED 6,807
  •    Deliver To UAE
    Free Delivery Tomorrow, May 15
    If you order before 6PM
Hikvision Hikvision DS-D5B75RB/C
#1: Ultra HD display with up to 3840 × 2160 resolution of input signal available.
#2: 20px ultra fine writing, and 2 mm diameter recognizable with the precision of 1 mm.
#3: Built-in Wi-Fi realizes miracasting without any cable connection.
#4: Built-in interactive whiteboard system allows annotating and sharing by QR code.
#5: Looping-out display available.
#6: Various audio and video interfaces for device access.
#7: Built-in network switch chip saves a network switch.
#8: Built-in Android system provides kinds of applications.
#9: Compatible with OPS/OPS-C devices, realizing smooth switch between built-in systems.
#10: Ultra-thin design with aluminum profile frame.
show more
General
Manufacturer Hikvision
Model Hikvision DS-D5B75RB/C
Country of Origin China
Price AED 6,807
James 21/05/2025
Received in perfect condition. Good quality and 100% genuine. Thanks, Terrabyt Computer.
Phililux 21/05/2025
Superb delivery and authentic product. Packing was perfect. Kudos to the seller.
Ali M. 21/05/2025
Product as described. Great quality and secure packaging. Terrabyt Computer did a great job.
Talal Ahmed 21/05/2025
Very satisfied with the quality. Genuine product and neatly packed. Appreciate the seller.
Entesar Al Nuaime 21/05/2025
Excellent packaging. The product is 100% original and high quality. Thanks to Terrabyt Computer.