Huawei PAC180S12-CN
Huawei PAC180S12-CN
Huawei PAC180S12-CN
General
Manufacturer Huawei
Model Huawei PAC180S12-CN
Manufacturer Part No 02131754
Compatible Country Middle East, Africa, Iran, Dubai
Country of Origin China
Price AED 402
Huawei PAC180S12-CN 180W AC&240 V DC Power Module - 02131754
Key features
180W AC&240 V DC Power Module 66 mm Width case, No Fans
  • AED 402
  •    Deliver To UAE
    Delivered by Tomorrow, May 15
    If you order before 6PM
Huawei Huawei PAC180S12-CN
Power Supply Specifications
Dimensions without packaging (H x W x D) 39.6 mm x 66 mm x 215 mm (1.56 in x 2.6 in x 8.46 in)
Number of Inputs 1
Rated Input Voltage 100 V AC to 240 V AC, 50/60 Hz
240 V DC
Input Voltage Range 90 V AC to 290 V AC; 45 Hz~66 Hz
190 V DC to 290 V DC
Maximum Input Current 3 A
Rated Output Voltage 12 V
Rated Output Current 15 A
Rated Output Power 180 W